deco

Start Referencje

img1
img2
img3
Referencje

Poniżej kilka opinii o naszych imprezach:

Jak zawsze urodziny organizowane przez Panie bylo niesamowitym przezyciem zarowno dla gosci jak i dla Natalki.
Animatorki przygotowane na 100 % do wybranego przez nas scenariusza urodzin. Mile, troskliwe i pelne pomyslow dziewczyny potrafily ponownie poskromic gromadke urwisow :)))
My polecamy i na pewno znowu zaprosimy :)))


Katarzyna Wilewska i Natalka a za 2 tata i Szymonek :))))

Warszawa 16.05.2011 r.


 

W sobotę 11 grudnia 2010 r.zorganizowałam z pomocą Agencji Merenda urodziny dla mojej 9 letniej córki Zuzanny.

Impreza była bardzo udana. Pan Monika i Kasia przeniosły dzieci w podróż dodokoła świata, były konkursy, konkurencje, współzawodnictwo i dużo śmiechu. Panie nawiązały doskonały kontakt z dziećmi. W szkole urodziny Zuzi były tematem dnia, wszystkim bardzo się podobało.
Z pełnym przekonaniem polecam Agencję Merenda do zorganizowania nietuzinkowej imprezy dla dzieci!

Iwona Szcześniak, mama 9 letniej Zuzanny
Warszawa 16.12.2010 r.Jestem bardzo zadowolona z urodzin córki zorganizowanych przez Państwa agencję. Impreza w stylu Bollywood bardzo podobała się dzieciom. Wszystko przebiegało bez zarzutu, animatorka miała świetny kontakt z dziećmi i doskonale potrafiła je zainteresować zabawą i zaangażować w nią, a jednocześnie dopilnować porządku i bezpieczeństwa. I ja, i córka oraz jej goście byliśmy zachwyceni, a dzieci natychmiast po imprezie prosiły, żebyśmy zorganizowały za rok podobne urodziny.

Dziekujemy za wspaniałą zabawę.

Agnieszka Karpowicz, mama 10-letniej Olgi

 


 

Jesteśmy w pełni zadowoleni z organizacji imprezy w stylu "Bal na zamku". Dzieci dostały wspaniałe przebrania, które pozwoliły im wczuć
się w atmosferę małych księżniczek i czarodziejów. Zabawy były świetnie poprowadzone i doskonale dobrane do upodobań dzieci.

Trzeba przyznać, że animatorki z Merendy mają charyzmę i potrafią zapanować nad zgrają rozbrykanych urwisów.


Paulina Strzeszewska, siostra 5-letniej Oli

 


 

14.11.2010r. miałam okazję korzystać z usług animatorek Agencji "Merenda" na urodzinach mojej 5-letniej córki. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu imprezy urodzinowej. Panie które wcieliły się w role księżniczek umiały zainteresować dzieci, prowadziły bardzo fajne gry i zabawy.  Przez 2 godziny goście nie mieli czasu na nudę. Panie były bardzo miłe, sympatyczne i profesjonalnie przygotowane do przeprowadzenia imprezy dla 5-latków. Dzięki temu urodziny mojej córki na długo zapadną w pamięci jej koleżanek i kolegów.

Z pewnością będę polecała tą Agencję innym rodzicom, którzy będą chcieli zorganizować przyjecia urodzinowe swoich pociech.

Marta Jadczak, mama 5-letniej Wiktorii